CENNIK WYPOŻYCZEŃ SPRZĘTU

Strona Główna / Cennik Wypożyczeń Sprzętu

Element wyposażenia cena
za 1
dzień
cena za
weekend
cena za
tydzień *
cena za
tydzień
**
Automat oddechowy 50 zł Indywidualnie Indywidualnie Indywidualnie
Bojka 15 zł Indywidualnie Indywidualnie Indywidualnie
Butla 50 zł Indywidualnie Indywidualnie Indywidualnie
Buty 15 zł Indywidualnie Indywidualnie Indywidualnie
Jacket 50 zł Indywidualnie Indywidualnie Indywidualnie
Kaptur 15 zł Indywidualnie Indywidualnie Indywidualnie
Maska 15 zł Indywidualnie Indywidualnie Indywidualnie
Pianka  40 zł Indywidualnie Indywidualnie Indywidualnie
Pas balastowy z ciężarkami do 10 kg. 35 zł Indywidualnie Indywidualnie Indywidualnie
Płetwy 15 zł Indywidualnie Indywidualnie Indywidualnie
Rękawice  15 zł Indywidualnie Indywidualnie Indywidualnie
Suchy skafander z ocieplaczem 250 zł Indywidualnie Indywidualnie Indywidualnie
Komplet sprzętu (butla 15l, jacket, automat, pianka,
pas balast., płetwy, maska, rękawice, kaptur, buty
200 zł Indywidualnie Indywidualnie Indywidualnie

 

* cena wypożyczenia na tydzień 

** cena wypożyczenia na tydzień przy wyjazdach organizowanych przez Zyfia

 

Jeśli właśnie robisz u NAS kurs nurkowania wypożyczenie sprzętu gratis! Przy kolejnych kursach wypożyczenie – zgodnie z cennikiem CN Zyfia

– osoby wypożyczające sprzęt prosimy o przygotowaniu dowodu tożsamości i uprawnień nurkowych, wypożyczanie sprzętu na weekend odbywa się w piątek, lub w innym dniu ustalonym  indywidualnie 

zwrot CZYSTEGO sprzętu musi nastąpić do poniedziałku (do godz. 18:00) po tym weekendzie,  lub ustalenia indywidualne. 

– za zagubiony lub zniszczony sprzęt pobierana jest opłata jak za nowy w/g cennika, – naprawa sprzętu uszkodzonego z winy klienta pobierana – jest opłata odtworzeniowa wg. stawek  Zyfia.

wypożyczalnia sprzętu nurkowego w warszawie

Sprzęt nurkowy składa się z wielu różnych elementów. Do tych niezbędnych należą pianka/skafander, jacket, płetwy, maska oraz butla powietrzna. Tylko całkowicie kompletny zestaw pozwala w pełni bezpiecznie zejść na daną głębokość i komfortowo spędzać czas pod wodą. Jednak nie wszyscy nurkowie, szczególnie ci początkujący, posiadają swój własny strój czy sprzęt. Zanim skompletujesz całe wyposażenie możesz korzystać z wypożyczalni sprzętu nurkowego.  

ZYFIA. TWOJA PROFESJONALNA WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU NURKOWEGO W WARSZAWIE.

Jako Centrum Nurkowe Zyfia działamy już od kilku lat szkoląc i zarażając naszą pasją innych – zarówno dorosłych, jak i również dzieci. Specjalnie na potrzeby szkoły oraz odwiedzających nas kursantów i nurków prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu nurkowego. Bo żeby cieszyć się podwodną przygodą, nie trzeba od razu kupować całego wyposażenia.

CO OFERUJEMY?

W prowadzonej przez nas wypożyczalni sprzętu nurkowego możesz wynająć sprzęt do nurkowania rekreacyjnego i technicznego. Świadczymy kompleksowe usługi skierowane zarówno dla początkujących, hobbystów, jak i również zaawansowanych nurków. Posiadamy szeroki asortyment wyposażenia, wśród którego znajdziesz m.in.: 

  • automat oddechowy,
  • butla,
  • jacket,
  • maska i płetwy,
  • pianka/suchy skafander z ocieplaczem,
  • komputer nurkowy.

Obok poszczególnych elementów zestawu do nurkowania, oddajemy także możliwość wypożyczenia kompletu sprzętu. Jako profesjonalna wypożyczalnia sprzętu nurkowego oferujemy nowy i niezawodny sprzęt renomowanych firm. Każdy element jest przez nas regularnie serwisowany, czyszczony oraz odkażany. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie zawiedzie Cię podczas urlopu i odkrywania nowych podwodnych szlaków.

Jesteś początkującym nurkiem i nie skompletowałeś całego wyposażenia? A może nagle zepsuła się Twoja butla tlenowa czy rozdarłeś skafander? Zatem potrzebujesz profesjonalnej wypożyczalni niezawodnego sprzętu nurkowego, takiej jak Zyfia.

Nasze Centrum Nurkowe i działająca tu wypożyczalnia sprzętu nurkowego mieszczą się w Warszawie przy ul. Wolskiej 68/72. Z uwagi na lokalizację do skorzystania z usług zapraszamy szczególnie nurków z takich dzielnic jak m.in. Wola i Bemowo, a także mieszkańców pozostałych okolic.

Umożliwiamy wynajęcie sprzętu na jeden dzień, weekend lub tydzień. Zapewniamy przystępne ceny i minimum formalności. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących samego sprzętu, zasad wynajmu czy szczegółowego cennika – prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.