Wypożyczalnia sprzętu nurkowego - ZYFIA Warszawa
Nasi nurkowie

Ola Instruktor Padi

Nurkowanie jest moją pasją, uwielbiam szkolić i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nurkowym. Jestem instruktorem z empatią, zabieram pod wodę i pokazuje podwodny świat, tym którzy maja lęk przed wodą. Cierpliwość i uśmiech to moje motto podczas szkoleń nurkowych.

Email: ola@zyfia.pl
Telefon: +48 792 531 518

Artur Staff instruktor Padi

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: +48 791 531 518

Justyna Lorenc Divemaster Padi

Do nurkowania namówiła mnie córka, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Już po pierwszych nurkowaniach wiedziałam, że chcę lepiej poznać podwodny świat i poszerzać moje umiejętności i kwalifikacje nurkowe. Jako divemaster z radością przekazuję moją pasję innym, którzy tak jak ja są zafascynowani tym, co dzieje się pod powierzchnią – w zimnych i tych cieplejszych wodach. 

Email:
Telefon:

Piotr Madoń Divemaster Padi

Jako dziecko, przeczytałem że wody naszej planety są równie niezbadane jak kosmos a ponieważ nie lubię latać, zszedłem pod wodę…. i tak już pozostało, zakochałem się i niech ta miłość trwa wiecznie. Uważam że każdy powinien spróbować nurkowania, nie każdy je pokocha, wielu polubi ale nieliczni uzależnią się od tego – postaramy się pokazywać wam, jak bezpiecznie się uzależnić.

Email:
Telefon:

Co nas wyróżnia:

  • indywidualne podejście do każdego kursanta
  • pokłady cierpliwości
  • dużo pozytywnej energii
  • nurkowanie jest naszą pasją
  • uwielbiamy szkolić i zarażać innych naszą pasją
  • pomagamy spełniać marzenia o nurkowaniu
Email: sklep@zyfia.pl
Telefon: + 48 536 531 518

CENNIK WYPOŻYCZEŃ SPRZĘTU

Element wyposażeniacena
za 1
dzień
cena za
weekend
cena za
tydzień *
cena za
tydzień
**
Automat oddechowy35 zł50 zł150 zł120 zł
Bojka10 zł15 zł60 zł50 zł
Butla35 zł50 zł120 zł100 zł
Buty10 zł15 zł60 zł50 zł
Jacket35 zł50 zł150 zł120 zł
Kaptur10 zł15 zł60 zł50 zł
Maska10 zł15 zł60 zł50 zł
Pianka35 zł50 zł120 zł100 zł
Pas balastowy z ciężarkami do 10 kg.30 zł35 zł70 zł50 zł
Płetwy10 zł15 zł70 zł60 zł
Komputer nurkowy90 zł150 zł250 zł200 zł
Rękawice10 zł15 zł60 zł50 zł
Suchy skafander z ocieplaczem150 zł250 zł500 zł400 zł
Komplet sprzętu (butla 15l, jacket, automat, pianka,
pas balast., płetwy, maska, rękawice, kaptur, buty
150 zł250 zł500 zł400 zł
cena wypożyczenia na tydzień
** cena wypożyczenia na tydzień przy wyjazdach organizowanych przez Zyfia

W cenie kursów wypożyczenie sprzętu gratis!
Osoby wypożyczające sprzęt prosimy o przygotowaniu dowodu tożsamości i uprawnień nurkowych
Wypożyczanie sprzętu na weekend odbywa się w piątek, natomiast zwrot CZYSTEGO sprzętu musi
nastąpić do poniedziałku (do godz. 18:00) po tym weekendzie.
Za zagubiony lub zniszczony sprzęt pobierana jest opłata jak za nowy. Za naprawę sprzętu uszkodzonego
z winy klienta pobierana jest opłata odtworzeniowa wg. stawek Zyfia

wypożyczalnia sprzętu nurkowego w warszawieSprzęt nurkowy składa się z wielu różnych elementów. Do tych niezbędnych należą pianka/skafander, jacket, płetwy, maska oraz butla powietrzna. Tylko całkowicie kompletny zestaw pozwala w pełni bezpiecznie zejść na daną głębokość i komfortowo spędzać czas pod wodą. Jednak nie wszyscy nurkowie, szczególnie ci początkujący, posiadają swój własny strój czy sprzęt. Zanim skompletujesz całe wyposażenie możesz korzystać z wypożyczalni sprzętu nurkowego.  

ZYFIA. TWOJA PROFESJONALNA WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU NURKOWEGO W WARSZAWIE.

Jako Centrum Nurkowe Zyfia działamy już od kilku lat szkoląc i zarażając naszą pasją innych – zarówno dorosłych, jak i również dzieci. Specjalnie na potrzeby szkoły oraz odwiedzających nas kursantów i nurków prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu nurkowego. Bo żeby cieszyć się podwodną przygodą, nie trzeba od razu kupować całego wyposażenia.

CO OFERUJEMY?

W prowadzonej przez nas wypożyczalni sprzętu nurkowego możesz wynająć sprzęt do nurkowania rekreacyjnego i technicznego. Świadczymy kompleksowe usługi skierowane zarówno dla początkujących, hobbystów, jak i również zaawansowanych nurków. Posiadamy szeroki asortyment wyposażenia, wśród którego znajdziesz m.in.: 

Obok poszczególnych elementów zestawu do nurkowania, oddajemy także możliwość wypożyczenia kompletu sprzętu. Jako profesjonalna wypożyczalnia sprzętu nurkowego oferujemy nowy i niezawodny sprzęt renomowanych firm. Każdy element jest przez nas regularnie serwisowany, czyszczony oraz odkażany. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie zawiedzie Cię podczas urlopu i odkrywania nowych podwodnych szlaków.

Jesteś początkującym nurkiem i nie skompletowałeś całego wyposażenia? A może nagle zepsuła się Twoja butla tlenowa czy rozdarłeś skafander? Zatem potrzebujesz profesjonalnej wypożyczalni niezawodnego sprzętu nurkowego, takiej jak Zyfia.

Nasze Centrum Nurkowe i działająca tu wypożyczalnia sprzętu nurkowego mieszczą się w Warszawie przy ul. Wolskiej 68/72. Z uwagi na lokalizację do skorzystania z usług zapraszamy szczególnie nurków z takich dzielnic jak m.in. Wola i Bemowo, a także mieszkańców pozostałych okolic.

Umożliwiamy wynajęcie sprzętu na jeden dzień, weekend lub tydzień. Zapewniamy przystępne ceny i minimum formalności. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących samego sprzętu, zasad wynajmu czy szczegółowego cennika – prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.