Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Wyjazd na Gozo!

Kategoria: 
Wyjazdy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 30 lipca 2020
Data wyjazdu:
20.08 - 27.08
Miejsce:
Warszawa Lotnisko Chopina
Wolne miejsca:
10
Cena:
Prosimy o kontakt mailowy
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

Ze względu na otwarcie granic i możliwość podróżowania po Europie, chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych na wyjazd razem z nami. Będzie to pierwszy w tym roku nasz wyjazd nurkowy poza granicę Polski.

Aby dostać się na Maltę, wystarczy wsiąść do samolotu na lotnisku w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie lub Katowic. Lot trwa około 2.5 godziny, czyli prawie o połowę krócej niż do Egiptu. Po wylądowaniu na lotnisku na Malcie przetransportowujemy się na prom, płyniemy zaledwie 30min i jesteśmy na miejscu.

Większość miejsc nurkowych dostępnych jest z brzegu więc nie potrzeba jakichś zaawansowanych umiejętności aby zejść pod wodę. Niektóre wejścia wymagają trochę większych umiejętności i dłuższego doświadczenia z nurkowaniem. Jednak nie jest to jedna z przeszkód, które stanąć mogą na drodze początkującym.

Tak jak wizytówką Egipskich wód jest duża ilość podwodnej flory i fauny, tak na Gozo najwięcej znajdziemy wraków statków, ruin, oraz ryb. Głębokości na tej wysepce zaczynają się od 5 metrów, a kończą nawet na 80 metrach. Większość z nich nie przekracza 20 metrów, co w tym przypadku bardzo nam sprzyja.

Po więcej informacji standardowo zapraszamy do kontaktu z nami przez podane wyżej numery telefonów bądź maile.