Jezioro Budzisławskie i Honoratka 27-28.06 - ZYFIA
Nasi nurkowie

Ola Instruktor Padi

Nurkowanie jest moją pasją, uwielbiam szkolić i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nurkowym. Jestem instruktorem z empatią, zabieram pod wodę i pokazuje podwodny świat, tym którzy maja lęk przed wodą. Cierpliwość i uśmiech to moje motto podczas szkoleń nurkowych.

Email: ola@zyfia.pl
Telefon: +48 792 531 518

Artur Staff instruktor Padi

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: +48 791 531 518

Co nas wyróżnia:

  • indywidualne podejście do każdego kursanta
  • pokłady cierpliwości
  • dużo pozytywnej energii
  • nurkowanie jest naszą pasją
  • uwielbiamy szkolić i zarażać innych naszą pasją
  • pomagamy spełniać marzenia o nurkowaniu
Email: sklep@zyfia.pl
Telefon: + 48 536 531 518

Jezioro Budzisławskie i Honoratka 27-28.06

Kategoria: 
Blog
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 6 lipca 2020

W weekend odwiedziliśmy jezioro Budzisławskie oraz Honoratkę. 
Znajduje się w odległości 95km od Bydgoszczy na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Jest to jezioro polodowcowe, dzięki czemu posiada ono pierwszą klasę czystości, a przejrzystość sięga 15 metrów. Pod wodą zobaczymy gęstą roślinność, szczupaki, liny, węgorze i okonie. Samo jezioro sprzyja nurkom początkującym i zaawansowanym więc jest idealne na pierwsze nurki. Atrakcje podwodne to nie tylko ryby i gęsta roślinność ale także wrak samochodu, posąg Matki Boskiej, starą szalupę i fortepian.
Zaliczone :
OWD 
suchy skafander #SSI
nurkowanie do Deep Diver #SSI
testy płetw #mares excite PRO