Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Jezioro Budzisławskie i Honoratka 27-28.06

Kategoria: 
Blog
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 6 lipca 2020

W weekend odwiedziliśmy jezioro Budzisławskie oraz Honoratkę. 
Znajduje się w odległości 95km od Bydgoszczy na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Jest to jezioro polodowcowe, dzięki czemu posiada ono pierwszą klasę czystości, a przejrzystość sięga 15 metrów. Pod wodą zobaczymy gęstą roślinność, szczupaki, liny, węgorze i okonie. Samo jezioro sprzyja nurkom początkującym i zaawansowanym więc jest idealne na pierwsze nurki. Atrakcje podwodne to nie tylko ryby i gęsta roślinność ale także wrak samochodu, posąg Matki Boskiej, starą szalupę i fortepian.
Zaliczone :
OWD 
suchy skafander #SSI
nurkowanie do Deep Diver #SSI
testy płetw #mares excite PRO