Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Kaja

Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka. Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.
Instruktorem Nauki Pływania jestem od 2012 roku. Kocham wodę i uwielbiam pomagać ludziom, którzy zwracają się do mnie w potrzebie

Jako instruktor nurkowania PADI działam od 2015 roku. Staram się zarażać ludzi miłością do wody. Lubię pracować w zespole. Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Email: kaja@zyfia.pl
Telefon: 536 531 518
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Specjalista sprzętowy

Kategoria: 
Kursy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 7 stycznia 2020
Data wyjazdu:
13.01.2020 Godzina: 17:00
Miejsce:
Wolska 68/72 CN Zyfia
Wolne miejsca:
Cena:
450 PLN
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

SPECJALIZACJA SSI: Specjalista sprzętowy

Chcesz się nauczyć jak dbać o swój sprzęt nurkowy? Chcesz się dowiedzieć jak działa automat, jacket, zawory, inflator ?

Na tym kursie pokażemy Ci jak to działa, oraz jak prawidłowo przechowywać, konserwować i naprawiać drobne usterki w twoim sprzęcie nurkowym. Dzięki tym warsztatom nauczysz się wielu ciekawych rzeczy. Bez wchodzenia do wody, zostaniesz specjalistą sprzętowym.

Czego nauczysz się na kursie?

Na kursie nauczymy Cię jak dbać o swój sprzęt. Właściwa konserwacja i transport jest bardzo ważna w przygotowywaniu się do bezpiecznego nurkowania.

Jak długo trwa kurs?

Kurs to zajęcia teoretyczne i praktyczne. Każdy uczestnik kursu będzie miał czas na poznanie wszystkich umiejętności podczas zajęć praktycznych. Czas trwania kursu jest uzależniony od kursanta, zazwyczaj trwa dwa dni.

Co jest ci potrzebne do wzięcia udziału w tym kursie?

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.

Co po kursie?

Kończąc kurs w naszym centrum, będziesz wiedzieć jak należy postępować ze sprzętem, jak o niego dbać i go serwisować. Nauczysz się jak go konserwować i zabezpieczać, oraz dokonywać drobnych napraw.