Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Kaja

Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka. Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.
Instruktorem Nauki Pływania jestem od 2012 roku. Kocham wodę i uwielbiam pomagać ludziom, którzy zwracają się do mnie w potrzebie

Jako instruktor nurkowania PADI działam od 2015 roku. Staram się zarażać ludzi miłością do wody. Lubię pracować w zespole. Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Email: kaja@zyfia.pl
Telefon: 536 531 518
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Wyjazd nurkowy Top południa Egipt

Kategoria: 
Wyjazdy
 | Autor:
 artur 
| Data wpisu: 12 lipca 2019
Data wyjazdu:
10.08 - 18.08.2019
Miejsce:
Egipt
Wolne miejsca:
4
Cena:
2450 PLN
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

Diving with Zyfia zaprasza wszystkich miłośników słońca, wysokiej temperatury, ciepłego morza i świetnej zabawy do Marsa Alam w Egipcie! Wylatujemy 10.08 i wracamy 18.08. Zakwaterowanie w 4 gwiazdkowym hotelu polecanym i rekomendowanym przez gości z pakietem All Inclusive Bliss Abo Nawas. Cena za przelot, wyżywienie i zakwaterowanie to 2450PLN.

Jak wiadomo jesteśmy ekipą nurków więc dodatkowo oferujemy możliwość nurkowania w Morzu Czerwonym w kilku różnych miejscach gdzie można zobaczyć nie tylko malownicze rafy koralowe ale również ławice kolorowych ryb, żółwie, przy odrobinie szczęścia dugonia (krowa morska), delfina, a nawet…rekina. Nie możemy zagwarantować zobaczenia wszystkich tych zwierząt ale dobra zabawa, genialna atmosfera, niezwykłe przeżycia i cudowne wspomnienia będą na porządku dziennym.

Przy dobrej pogodzie (która jest zawsze) zanurkuje w nocy uzbrojeni w latarki 🙂. Pakiet nurkowy dodatkowo kosztuje 250€ który zawiera 5 lub 6 dni nurkowych ale również oferujemy możliwość wykupienia pakietu nurkowań bez limitu za 320€. Macie już OWD ale chcecie schodzić jeszcze głębiej? Kurs AOWD i nurek głęboki jest możliwy do zrobienia podczas tego wyjazdu. Serdecznie zapraszamy! 

Mamy ostatnie miejsca, więc radzimy się pospieszyć 🙂