SAFARI NURKOWE EGIPT - TOP POŁUDNIA ST. JOHNS- DEDALUS - ROCKY - ZABARGAD 23.10 - 30.10.2021r 🛥🤿🐬🐠🐳🐋🦀 - ZYFIA
Nasi nurkowie

Ola Instruktor Padi

Nurkowanie jest moją pasją, uwielbiam szkolić i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nurkowym. Jestem instruktorem z empatią, zabieram pod wodę i pokazuje podwodny świat, tym którzy maja lęk przed wodą. Cierpliwość i uśmiech to moje motto podczas szkoleń nurkowych.

Email: ola@zyfia.pl
Telefon: +48 792 531 518

Artur Staff instruktor Padi

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: +48 791 531 518

Co nas wyróżnia:

  • indywidualne podejście do każdego kursanta
  • pokłady cierpliwości
  • dużo pozytywnej energii
  • nurkowanie jest naszą pasją
  • uwielbiamy szkolić i zarażać innych naszą pasją
  • pomagamy spełniać marzenia o nurkowaniu
Email: sklep@zyfia.pl
Telefon: + 48 536 531 518

SAFARI NURKOWE EGIPT – TOP POŁUDNIA ST. JOHNS- DEDALUS – ROCKY – ZABARGAD 23.10 – 30.10.2021r 🛥🤿🐬🐠🐳🐋🦀

Kategoria: 
Wyjazdy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 21 lipca 2021
Data wyjazdu:
23.10.21-30.10.21
Miejsce:
SAFARI NURKOWE EGIPT - ST. JOHNS- DEDALUS - ROCKY - ZABARGAD
Wolne miejsca:
10
Cena:
1550 PLN + 1050 €
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.
safari

Zapraszamy na nasz kolejny wyjazd z super ekipą. Mekka dla nurków czeka na jesienną przygodę z nurkowaniem.

Termin: 23.10.2021 – 30.10.2021

Marsa Alam jest najszybciej rozwijającą się miejscowością na Riwierze Morza Czerwonego. Nadal jest terenem niemal dziewiczym. Określany jako oaza spokoju. 

safari

Nie nurkujesz, to nic nie szkodzi. Zrobimy Ci kurs nurkowania na miejscu w ciepłych wodach Morza Czerwonego. Masz OWD i chcesz podnieść swoje umiejętności zapraszamy na kurs AOWD https://zyfia.pl nurek zaawansowany. Lubisz głębokość zapraszamy na DEEP DIVER nurkowanie głębokie. Chcesz oddychać pod wodą NITROX zapraszamy na specjalizację nurkowania na wzbogaconym powietrzu EAN. Chcesz doskonalić swoją pływalność, nic prostszego wystarczy wybrać się z nami na safari. Gwarantujemy super nurkowania, rewelacyjną atmosferę, opiekę instruktorów nurkowania.

Październik w Egipcie jest okresem przejściowym. Nie jest za gorąco, ani za zimno. Tak samo temperatura wody. Nie trzeba ubierać się w długie grube pianki. Zapraszamy wszystkich kochających nurkowanie, Egipt i słońce na wyjazd z nami. Jak zawsze na każdym wyjeździe gwarantujemy masę różnorakich atrakcji, niezapomnianych przygód i nieograniczoną dawkę frajdy. Sezon trwa tu cały rok. Turystów do Marsa Alam przyciągają doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych.

Raj dla nurków

Szczegóły wyjazdu:

Wylot z Warszawy ( lotnisko Okęcie )  lub Katowic

Koszt wyjazdu:

* 1550 PLN przelot w obie strony

* 970 € koszt Safari

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie na statku SOFT – ALL

W cenę wyjazdu wliczone:  

* Przelot Warszawa / Marsa El Alam / Warszawa * Transfery z lotnika na statek * Opieka instruktora * Opłaty parkowe * Opieka instruktora * Pełne wyżywienie Soft – All  

Płatne na miejscu:

* Wiza 25 $. * Napiwki obsługa 50 € * Przewodnik 10 € * Butla 15 L 50 € * Nitrox 70/90 € ( tylko z uprawnieniami ) * Ubezpieczenie 2€ doba

Przed wyjazdem :

* Wypożyczenie sprzętu na czas wyjazdu w/g cennika CN Zyfia * Możliwość zakupienia ubezpieczenia nurkowego na wyjazd u Nas lub kupno we własnym zakresie.

Masz pytania dzwoń Artur 791- 531 – 518 lub pisz artur@zyfia.pl chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Ilość miejsc ograniczona, gwarancją wyjazdu jest wpłata zaliczki na konto w kwocie 1550 PLN Serdecznie zapraszamy.