Przebieg kursu DISCOVERY SCUBA DIVING - ZYFIA
Nasi nurkowie

Ola Instruktor Padi

Nurkowanie jest moją pasją, uwielbiam szkolić i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nurkowym. Jestem instruktorem z empatią, zabieram pod wodę i pokazuje podwodny świat, tym którzy maja lęk przed wodą. Cierpliwość i uśmiech to moje motto podczas szkoleń nurkowych.

Email: ola@zyfia.pl
Telefon: +48 792 531 518

Artur Staff instruktor Padi

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: +48 791 531 518

Justyna Lorenc Divemaster Padi

Do nurkowania namówiła mnie córka, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Już po pierwszych nurkowaniach wiedziałam, że chcę lepiej poznać podwodny świat i poszerzać moje umiejętności i kwalifikacje nurkowe. Jako divemaster z radością przekazuję moją pasję innym, którzy tak jak ja są zafascynowani tym, co dzieje się pod powierzchnią – w zimnych i tych cieplejszych wodach. 

Email:
Telefon:

Piotr Madoń Divemaster Padi

Jako dziecko, przeczytałem że wody naszej planety są równie niezbadane jak kosmos a ponieważ nie lubię latać, zszedłem pod wodę…. i tak już pozostało, zakochałem się i niech ta miłość trwa wiecznie. Uważam że każdy powinien spróbować nurkowania, nie każdy je pokocha, wielu polubi ale nieliczni uzależnią się od tego – postaramy się pokazywać wam, jak bezpiecznie się uzależnić.

Email:
Telefon:

Co nas wyróżnia:

  • indywidualne podejście do każdego kursanta
  • pokłady cierpliwości
  • dużo pozytywnej energii
  • nurkowanie jest naszą pasją
  • uwielbiamy szkolić i zarażać innych naszą pasją
  • pomagamy spełniać marzenia o nurkowaniu
Email: sklep@zyfia.pl
Telefon: + 48 536 531 518

Przebieg kursu DISCOVERY SCUBA DIVING

Kategoria: 
Kursy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 28 sierpnia 2019
Data wyjazdu:
DO UZGODNIENIA
Miejsce:
MSZCZONÓW
Wolne miejsca:
Cena:
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

POTOCZNIE ZWANE INTRO NURKOWE CZYLI PIERWSZY ODDECH POD WODĄ🤿😊

Kurs DSD (Discover Scuba Diving) to nic innego jak pierwszy kontakt ze sprzętem do nurkowania, znakami nurkowymi i oczywiście pływaniem pod wodą. Odbywa się to najczęściej na basenach. Uczestnicy kursu uczą się podstawowych czynności związanych z nurkowaniem, czyli wyrównanie ciśnienia, oczyszczenie maski jeżeli zaparuje i zachowania pod wodą. Wszystko jest nadzorowane przez instruktorów którzy dokładnie sprawdzają przebieg wykonywanych czynności i w razie pomyłek, pokazują jak trzeba zrobić dane ćwiczenie dobrze.

Cały przebieg trwa około godziny. Na początku wchodzimy na basen i instruktorzy robią krótkie „szkolenie” z komunikacji podwodnej i opowiadają na czym polega nurkowanie. Następnie wszyscy kursanci ubierają się w sprzęt i wchodzą do wody. Pod wodą spędzają około 20 minut i przyzwyczajają się do środowiska podwodnego wykonując w tym czasie wyżej wymienione ćwiczenia.

Po skończonym kursie kursanci siadają z instruktorami aby omówić cały przebieg, czyli co robili dobrze, nad czym muszą popracować i pytają o przeżycia. Jest to świetne doświadczenie które każdy może przeżyć. Jedynym wymaganiem jest ukończone 10 lat.

Serdecznie zapraszamy na kursy u nas! 😊