Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Kaja

Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka. Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.
Instruktorem Nauki Pływania jestem od 2012 roku. Kocham wodę i uwielbiam pomagać ludziom, którzy zwracają się do mnie w potrzebie

Jako instruktor nurkowania PADI działam od 2015 roku. Staram się zarażać ludzi miłością do wody. Lubię pracować w zespole. Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Email: kaja@zyfia.pl
Telefon: 536 531 518
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Próbne zajęcia nurkowe dla ciebie lub jako wyjątkowy prezent.

Kategoria: 
Kursy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 7 stycznia 2020
Data wyjazdu:
Miejsce:
Warszawa
Wolne miejsca:
Cena:
150 PLN
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

Z nami możesz zobaczyć czy coś takiego jak nurkowanie jest dla Ciebie bez ponoszenia kosztu kursu nurkowania!

Jeśli chcesz podarować komuś taki prezent lub jeśli chcesz sam tego spróbować zapraszamy. Możesz się zgłosić osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Koszt: 150 zł

Cena zawiera

• zajęcia teoretyczne i basenowe,
• wstępy na basen,
• sprzęt nurkowy na czas zajęć.

Bez zobowiązań

Jak to potoczy się dalej TY decydujesz – może to być jednorazowa przygoda, a może pasja na całe życie. Miło nam będzie, jeśli będziecie chcieli z nami kontynuować swoją przygodę.

Możliwość kontynuowania zajęć

Jeśli zdecydują się Państwo na kontynuację , zajęcia oraz wpłacona kwota zostaną zaliczone na poczet podstawowego kursu nurkowania.