Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Kaja

Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka. Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.
Instruktorem Nauki Pływania jestem od 2012 roku. Kocham wodę i uwielbiam pomagać ludziom, którzy zwracają się do mnie w potrzebie

Jako instruktor nurkowania PADI działam od 2015 roku. Staram się zarażać ludzi miłością do wody. Lubię pracować w zespole. Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Email: kaja@zyfia.pl
Telefon: 536 531 518
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Podstawowy kurs nurkowania OWD

Kategoria: 
Kursy
 | Autor:
 artur 
| Data wpisu: 7 stycznia 2020
Data wyjazdu:
07.01.2020 godz.17:00
Miejsce:
Wolska 68/72
Wolne miejsca:
Kurs Regularny
Cena:
1600 zł + 169 zł (certyfikacja)
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

Koszt: 1600 zł + koszt certyfikacji 169 zł

Cena zawiera:

• zajęcia teoretyczne i basenowe,
• wstępy na basen,
• kompletny sprzęt nurkowy na czas kursu ,

Czym jest podstawowy kurs nurkowania?

Kurs OWD to bardzo dobrze przemyślany program nauczania. Wykłady wprowadzą Was w teorię nurkowania, np. wpływ nurkowania na organizm, zjawiska występujące pod wodą, zasady bezpiecznego nurkowania. Podczas ćwiczeń basenowych poznacie sprzęt i opanujecie najważniejsze umiejętności nurkowe przygotowujące Was do bezpiecznego i komfortowego przebywania pod wodą oraz do odpowiedniego planowania nurkowań. Co nas wyróżnia? Szkolimy pod okiem doświadczonych instruktorów i nie limitujemy czasu ćwiczeń nurkowych! Zajęcia prowadzimy tak długo aż przyszli nurkowie poczują się pewnie pod wodą! Stawiamy na jakość szkolenia i bezpieczeństwo podczas nurkowania!

Zasady płatności Przed pierwszymi zajęciami prosimy o wpłatę 400 zł, pozostałą kwotę należy dopłacić przed wyjazdem na wody otwarte. Możliwa jest również płatność od razu za cały kurs. Dostępne formy płatności karta lub gotówka na miejscu