Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Podstawowy Kurs Nurkowania Open Water Diver Padi Warszawa

Kategoria: 
Kursy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 12 stycznia 2021
Data wyjazdu:
Miejsce:
Wolne miejsca:
Cena:
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

Cena kursu 1450 zł + certyfikat

Wymagania wstępne – ukończone 10 lat

Co daje kurs PADI OWD

Po otrzymaniu certyfikatu PADI OWD możesz wykonywać samodzielne nurkowania z partnerem do głębokości max. 18 m (nurkowanie rekreacyjne).

Cena zawiera :

• zajęcia teoretyczne i basenowe,

• zajęcia na basenie,

• kompletny sprzęt nurkowy na czas kursu

• podręcznik PADI

Czym jest podstawowy kurs nurkowania?

Kurs PADI OWD to bardzo dobrze przemyślany program nauczania. Wykłady wprowadzą Was w teorię nurkowania, np. wpływ nurkowania na organizm, zjawiska występujące pod wodą, zasady bezpiecznego nurkowania. Podczas ćwiczeń basenowych poznacie sprzęt i opanujecie najważniejsze umiejętności nurkowe przygotowujące Was do bezpiecznego i komfortowego przebywania pod wodą, oraz do odpowiedniego planowania nurkowań. Stawiamy na jakość szkolenia i bezpieczeństwo podczas nurkowania!

Ile trwa podstawowy kurs nurkowania

Kurs OWD to 5 spotkań (wykłady i baseny), zakończonych egzaminem i wyjazdem na wody otwarte, podczas którego wykonacie 4 nurkowania. Termin pierwszego spotkania ustalamy indywidualnie . Terminy kolejnych spotkań basenowych ustalamy wspólnie z instruktorem. Wykłady prowadzimy online, uczysz się i bierzesz udział w wykładach w warunkach dla Ciebie odpowiednich. Po zajęciach basenowych i pozytywnie zaliczonej teorii wyjeżdżamy na wody otwarte celem ukończenia kursu.

Zasady płatności

Przed pierwszymi zajęciami prosimy o wpłatę 400 zł, pozostałą kwotę należy dopłacić przed wyjazdem na wody otwarte. Możesz od razu zapłacić za kurs. Dostępne formy płatności  karta lub gotówka na miejscu.