Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Kaja

Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka. Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.
Instruktorem Nauki Pływania jestem od 2012 roku. Kocham wodę i uwielbiam pomagać ludziom, którzy zwracają się do mnie w potrzebie

Jako instruktor nurkowania PADI działam od 2015 roku. Staram się zarażać ludzi miłością do wody. Lubię pracować w zespole. Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Email: kaja@zyfia.pl
Telefon: 536 531 518
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Zaproszenie do Ostródy 27.07 – 28.07

Kategoria: 
Blog
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 22 lipca 2019

Już w najbliższy weekend wyjeżdżamy do Ostródy do ośrodka wczasowego „Bajka” na nurkowanie, kurs pierwszej pomocy i mnóstwo innych atrakcji.

Czyste jeziorko, brązowy kolor wody i widoczność około 1m – 1.5m. Głębokość z brzegu około 3 – 4m. Plaża wysypana piachem który dosyć szybko opada i wszędzie trawa czyli sprzęt za bardzo się nie pobrudzi. Dużo ryb pływających w wodzie mimo bliskiego podejścia do brzegu więc jeżeli ktoś lubi popatrzeć na ryby to się nie zawiedzie.

Na miejscu placyk, plaża dla dzieci i ogródek w stylu Jordanek. Duża i zadaszona altana żeby posiedzieć, zostawić sprzęt lub zjeść coś. Dodatkowo mamy duże miejsce na rozpalenie ogniska. Spać będziemy w namiocie w ogródku.

Miejsca jest naprawdę dużo, a widok zachodzącego słońca jest cudowny. Krajobraz też zapiera dech w piersiach więc można narobić sporo fotek.