Nurkowanie Ostróda 27.07 - 28.07 - ZYFIA
Nasi nurkowie

Ola Instruktor Padi

Nurkowanie jest moją pasją, uwielbiam szkolić i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nurkowym. Jestem instruktorem z empatią, zabieram pod wodę i pokazuje podwodny świat, tym którzy maja lęk przed wodą. Cierpliwość i uśmiech to moje motto podczas szkoleń nurkowych.

Email: ola@zyfia.pl
Telefon: +48 792 531 518

Artur Staff instruktor Padi

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: +48 791 531 518

Co nas wyróżnia:

  • indywidualne podejście do każdego kursanta
  • pokłady cierpliwości
  • dużo pozytywnej energii
  • nurkowanie jest naszą pasją
  • uwielbiamy szkolić i zarażać innych naszą pasją
  • pomagamy spełniać marzenia o nurkowaniu
Email: sklep@zyfia.pl
Telefon: + 48 536 531 518

Nurkowanie Ostróda 27.07 – 28.07

Kategoria: 
Blog
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 31 lipca 2019

Owocny weekend za nami. Spanie w namiotach pod gołym niebiem, pływanie, nurkowanie i snurkowanie w jeziorze to coś co uwielbiamy robić.

W tych dniach mieliśmy ogromną przyjemność przeprowadzenia zajęć z nurkowania i pokazu pierwszej pomocy dla dzieci i młodzieży. Zaraziliśmy kolejne osoby naszą pasją i chęcią doświadczenia nowych przygód. Każdy z nas jak i obozowiczów miał ogromną frajdę.

Dzieciaki były zachwycone snurkowaniem, nurkowaniem i pokazem pierwszej pomocy ponieważ było to coś czego nie doświadczyli wcześniej.

Po całym dniu wrażeń odpoczywaliśmy przy ognisku śmiejąc się i rozmawiając o przeżytych doświadczeniach.

W niedzielę po skończonych warsztatach każdy z osobna otrzymał od nas dyplom i klapsa płetwą.

Tak jak widać nie trzeba być doskonałym pływakiem bądź osiągnąć pewien wiek aby zacząć przygodę z nurkowaniem. Jedyne co jest do tego potrzebne to chęć doświadczenia czegoś nowego.