Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Kaja

Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka. Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.
Instruktorem Nauki Pływania jestem od 2012 roku. Kocham wodę i uwielbiam pomagać ludziom, którzy zwracają się do mnie w potrzebie

Jako instruktor nurkowania PADI działam od 2015 roku. Staram się zarażać ludzi miłością do wody. Lubię pracować w zespole. Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Email: kaja@zyfia.pl
Telefon: 536 531 518
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Nurkowanie Ostróda 27.07 – 28.07

Kategoria: 
Blog
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 31 lipca 2019

Owocny weekend za nami. Spanie w namiotach pod gołym niebiem, pływanie, nurkowanie i snurkowanie w jeziorze to coś co uwielbiamy robić.

W tych dniach mieliśmy ogromną przyjemność przeprowadzenia zajęć z nurkowania i pokazu pierwszej pomocy dla dzieci i młodzieży. Zaraziliśmy kolejne osoby naszą pasją i chęcią doświadczenia nowych przygód. Każdy z nas jak i obozowiczów miał ogromną frajdę.

Dzieciaki były zachwycone snurkowaniem, nurkowaniem i pokazem pierwszej pomocy ponieważ było to coś czego nie doświadczyli wcześniej.

Po całym dniu wrażeń odpoczywaliśmy przy ognisku śmiejąc się i rozmawiając o przeżytych doświadczeniach.

W niedzielę po skończonych warsztatach każdy z osobna otrzymał od nas dyplom i klapsa płetwą.

Tak jak widać nie trzeba być doskonałym pływakiem bądź osiągnąć pewien wiek aby zacząć przygodę z nurkowaniem. Jedyne co jest do tego potrzebne to chęć doświadczenia czegoś nowego.