Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Kaja

Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka. Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.
Instruktorem Nauki Pływania jestem od 2012 roku. Kocham wodę i uwielbiam pomagać ludziom, którzy zwracają się do mnie w potrzebie

Jako instruktor nurkowania PADI działam od 2015 roku. Staram się zarażać ludzi miłością do wody. Lubię pracować w zespole. Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Email: kaja@zyfia.pl
Telefon: 536 531 518
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Obóz sportowo- nurkowy

Kategoria: 
Wyjazdy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 17 listopada 2019
Data wyjazdu:
Miejsce:
Wolne miejsca:
Cena:
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

Termin 19.07.2020 – 30.07.2020
Koszt 1795 zł + 100 zł autokar

Każdego, kto nie lubi wakacyjnej nudy i chce aktywnie spędzić czas, zapraszamy do Gołoborze!

Czekają Was zajęcia sportowe, nurkowe, plastyczne, gry i zabawy terenowe, wycieczki autokarowe, konkursy, wieczorne ogniska, dyskoteki i moc innych niewątpliwie fascynujących rozrywek.

Uczestnicy

Zgłaszając się na Obóz Komando Zyfie, nie trzeba posiadać doświadczenia ani wiedzy nurkowej, cała potrzebna wiedza zostanie przekazana na miejscu. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 10 roku życia oraz podstawowa samodzielność. Nie ma żadnych szczególnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji.
Zakwaterowanie
Obóz Komando Zyfie odbędzie się w ośrodku szkoleniowym „Dom Wczasów Dziecięcych „Gołoborze” w Rudkach w sercu gór Świętokrzyskich.
Nocleg w pokoju z pełnym węzłem sanitarnym (4, 5, 6 os. dla dzieci )

Kadra


Pedagogiczna i instruktorska

Wyżywienie


W stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja + podwieczorek). Podczas całodniowych zajęć uczestnicy jedzą śniadanie i obiadokolację w stołówce ośrodka oraz otrzymują prowiant na czas zajęć.

Dojazd


Zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą 100 zł lub we własnym zakresie. Dojazd realizowany ze względu na ilość zgłoszonych osób (min. 30 osób)
Cena obejmuje :
• wyżywienie, • zakwaterowanie, • zajęcia sportowe na hali i na basenie, warsztaty pierwsza pomoc, kurs projekt AWARE, • opiekę kadry, • ubezpieczenie. • dwie wycieczki autokarowe • Wycieczka do Świętokrzyskiego Parku Narodowego • Wycieczka do Świętego Krzyża

Cena nie obejmuje:


• dojazdu, • opcji dodatkowych: podstawowy kurs nurkowania, doskonała pływalność, kurs pierwszej pomocy • specjalista sprzętowy

Ubezpieczenie


Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 45 000 złotych (NW). Każdy uczestnik może wykupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy w cenie 59 zł. jeśli dziecko choruje przewlekle 80 zł.

Zajęcia


Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów, wycieczek, treningów zespołowych i indywidualnych, gier, zabaw i konkursów

Program


Oprócz typowych atrakcji obozowych, jak ogniska, dyskoteki, gry terenowe, zabawy sportowe, plastyczne czy piesze wycieczki po okolicy, zawiera zajęcia na basenie. Każdy dzień to niepowtarzalna przygoda z nami podczas wakacyjnego wyjazdu nie grozi Wam nuda.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20.12.2019 z deklaracją i wpłatą zaliczki 300 zł. mailowo ola@zyfia.pl artur@zyfia.pl lub telefonicznie 791 531 518
Kolejne wpłaty:

500 zł do 10.02.2020
995 zł do 15.06.2020
Jeśli ktoś zdecyduje się po 20.12.2019 dodatkowo 200 zł.

Dostępne formy płatności przelew na konto mBank 34 1140 2004 0000 3602 7825 5306 W tytule proszę podać imię i nazwisko uczestnika obozu.