Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Nurkowanie w Chorwacji!

Kategoria: 
Wyjazdy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 9 września 2020
Data wyjazdu:
11.10 - 18.10
Miejsce:
Wyspa Brač
Wolne miejsca:
10
Cena:
Prosimy o kontakt
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

Zwiedziliśmy już Morze Czerwone w Egipcie, to teraz przyszła pora na nowe wody. W październiku planujemy wybrać się do Chorwacji na wyspę Brač. Należy ona do środkowej Dalmacji i jest jedną z górzystych wysp położoną na Adriatyku. Największa miejscowość wyspy to Supetar. Inne miejscowości: Pučišća, Sumartin, Sutivan, Selca, Škrip, Bol, Blaca, Milna. Wyspa sąsiaduje z wyspą Šolta. Dopłynąć do wyspy można promami Jadrolinija oraz Split Tours. Promy pływają z: Supetaru do Splitu, oraz z Sumartinu do Makarskiej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, zarówno doświadczonych, jak również tych co chcą przeżyć pierwszy raz przygodę z tym wspaniałym sportem, młodszych, starszych i rodziny z dziećmi do wspólnej eksploracji Morza Adriatyckiego z nami! Gwarantujemy przemiłą atmosferę, masę dobrej zabawy i niezapomniane przeżycia.
W sprawie wszelkich informacji, rezerwacji i zapisów prosimy o kontakt mailowy sklep@zyfia.pl lub telefoniczny: 791-531-518 Artur bądź 792-531-518 Ola