Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Kaja

Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka. Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.
Instruktorem Nauki Pływania jestem od 2012 roku. Kocham wodę i uwielbiam pomagać ludziom, którzy zwracają się do mnie w potrzebie

Jako instruktor nurkowania PADI działam od 2015 roku. Staram się zarażać ludzi miłością do wody. Lubię pracować w zespole. Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Email: kaja@zyfia.pl
Telefon: 536 531 518
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Nurkowanie na Hańczy

Kategoria: 
Wyjazdy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 10 sierpnia 2019
Data wyjazdu:
30.08-1.09
Miejsce:
Hańcza
Wolne miejsca:
Ograniczone
Cena:
350
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

Nazwa pochodzi z wymarłego języka jaćwińskiego z grupy bałtyckiej. Jest to polodowcowe jezioro rynnowe o niskiej trofii (jezioro oligo-mezotroficzne). Na brzegach są liczne głazy, niektóre o kilkumetrowej szerokości. Nagromadzenie głazów jest tak znaczne, że sprawiają wrażenie celowo ułożonych (niekiedy grubość warstwy przekracza 2 m). Dno jeziora o znacznym nachyleniu (około 12°).

Wody jeziora Hańcza zaliczają się do I klasy czystości, przezroczystość dochodzi do 6 m. Dno piaszczysto-żwirowe. W litoralu roślinność wynurzona słabo rozwinięta (z powodu niskiej trofii i charakteru dna), podobnie jak roślinność zanurzona.

Także wszystkich chętnych zapraszamy serdecznie do wspólnego wyjazdu z nami. Wyżywienie, zakwaterowanie i nurkowanie w cenie. Gwarantujemy mnóstwo świetnej zabawy i niezapomnianych przygód.