Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Nurkowanie jako sport

Kategoria: 
Blog
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 24 lipca 2019

Nurkowanie jest sportem całkowicie bezpiecznym. Jeżeli trzymamy się ustalonych zasad i standardów, nie ma mowy aby coś poszło nie tak. Starajmy się dbać o nasz sprzęt, on nam zapewnia bezpieczeństwo, a wypożyczając sprawdzajmy okres ważności serwisu. U nas można wypożyczyć sprawdzony sprzęt i zadbać o serwis własnego. Zapraszamy do serwisowania i wypożyczania sprzętu w naszym Centeum Nurkowym.