Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

KURS NURKOWANIA NITROX DIVER SSI

Kategoria: 
Kursy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 22 lutego 2021
Data wyjazdu:
24.02
Miejsce:
Centrum Nurkowe Zyfia Wolska 68/72 Warszawa Warszawa
Wolne miejsca:
Cena:
450 PLN
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

-specjalistyczny

Koszt 450 PLN

Kurs NITROX jest kursem nurkowania tzw. specjalizacja. Jest wprowadzeniem do nurkowania z użyciem mieszanek nitroksowych o zawartości tlenu od 21% do 40%. Przeznaczony dla nurków pragnących poznać zasady planowania nurkowania na wzbogaconym powietrzu oraz podstawy fizyki gazów w nurkowaniu. Poznasz techniki wykorzystywania mieszanek nitroksowych dla przedłużenia czasów bezdekompresyjnych.. Na kursie dowiesz się więcej o sprzęcie i zasadach jego konserwacji. Dowiesz się dlaczego warto nurkować na Nitroxie. Co daje wzbogacone powietrze pod wodą.

Ten kurs nurkowania. Ta specjalizacja nurkowa jest niezbędna dla twojej dalszej karieru nurkowej. Przy kursach nurkowych zaawansowanych jest wymagana.

Zalety:

-dłuższy czas bezdekompresyjny w porównaniu do nurkowania na powietrzu

-zwiększenie konserwatyzmu

-skrócenie czasu dekompresji

Wady:

-wymagania sprzętowe

-bardziej zaawansowanie planowanie

-procedury bezpieczeństwa

Wymagania wstępne to stopień Open Water lub równoważny dowolnej organizacji nurkowej. Liczba zajęć teoretycznych w zależności od ilości uczestników ok 3-4h, zakończone egzaminem. Kurs nie wymaga odbywania nurkowań.