Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Marsa Alam – mekka dla nurków

Kategoria: 
Kursy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 29 września 2020
Data wyjazdu:
17-25.10
Miejsce:
Marsa Alam, Egipt
Wolne miejsca:
10
Cena:
2400PLN + 250€
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

Zapraszamy na nasz kolejny wyjazd z super ekipą. Mekka dla nurków czeka na wiosenną przygodę z nurkowaniem.

Termin: 17.10.2020 – 25.10.2020

Marsa Alam jest najszybciej rozwijającą się miejscowością na Riwierze Morza Czerwonego. Nadal jest terenem niemal dziewiczym. Określany jako oaza spokoju. 

Nie nurkujesz, to nic nie szkodzi. Zrobimy Ci kurs nurkowania na miejscu w ciepłych wodach Morza Czerwonego. Masz OWD https://zyfia.pl/podstawowy-kurs-nurkowania-owd/ . Chcesz podnieść swoje umiejętności zapraszamy na kurs AOWD https://zyfia.pl/kurs-zaawansowany-ssi-advance-adventurer/ nurek zaawansowany. Lubisz głębokość zapraszamy na DEEP DIVER nurkowanie głębokie. Chcesz oddychać pod wodą NITROX zapraszamy na specjalizację nurkowania na wzbogaconym powietrzu EAN. Chcesz doskonalić swoją pływalność, nic prostszego wystarczy wykupić u nas wycieczkę. Gwarantujemy super nurkowania, rewelacyjną atmosferę, opiekę instruktorów nurkowania. Ubezpieczenie nurkowe w cenie kursu. Nie interesuje Cię nurkowanie nic straconego zorganizujemy wycieczkę do Luxoru, Assuanu, Kairu lub rejs statkiem do Dolphin House.

Październik w Egipcie jest okresem przejściowym. Nie jest za gorąco, ani za zimno. Tak samo temperatura wody. Nie trzeba ubierać się w długie grube pianki. Zapraszamy wszystkich kochających nurkowanie, Egipt i słońce na wyjazd z nami. Jak zawsze na każdym wyjeździe gwarantujemy masę różnorakich atrakcji, niezapomnianych przygód i nieograniczoną dawkę frajdy. Sezon trwa tu cały rok. Turystów do Marsa Alam przyciągają doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Nowoczesne i świetnie wyposażone hotele kuszą gości basenami, kompleksami sportowymi, restauracjami i dyskotekami. Marsa Alam to doskonałe warunki do plażowania, jak i aktywnego wypoczynku. Nowoczesne i świetnie wyposażone hotele kuszą gości basenami, kompleksami sportowymi, restauracjami i dyskotekami.

Raj dla nurków

Z kolei towarzystwa delfinów możemy się spodziewać na Shabb Samadai lub Dolphin House. Rafa Fury Shoal przyciąga rzesze turystów barwnymi koralowymi kanionami wśród koralowców. Dodatkowymi atrakcjami są leżące na dnie wraki holownika i statku żaglowego. Na północy Marsa Alam natrafimy na płytkie wody, w sam raz dla początkujących nurków oraz amatorów snorkelingu.

Szczegóły wyjazdu:

Wylot z Warszawy ( lotnisko Okęcie ) 

Koszt wyjazdu 2400 zł od osoby (dzieci taniej)  

Zakwaterowanie i wyżywienie : ELPHISTONE RESORT MARSA ALAM – Egipt Hotel położony tuż przy prywatnej, piaszczystej plaży, oferuje sporo możliwości uprawiania sportów. Do wyboru m.in. siatkówka, tenis, koszykówka, aerobik, siłownia oraz sporty wodne. Pokoje z balkonem lub tarasem. Sporo udogodnień przygotowano dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi nie będą się nudzić. Mini klub i plac zabaw staną się ich królestwem. Dorosłym warto zarekomendować salon piękności oraz centrum SPA. Hotel w formule al inclusive.

W cenę wyjazdu wliczone:   Przelot Warszawa / Marsa El Alam / Warszawa. Zakwaterowanie w hotelu Albatros Aqua Park Wyżywienie All Inclusive. Transfery. Opieka rezydenta. Opieka instruktora nurkowania.      

Płatne na miejscu: Wiza 25 $. Pakiet 250 EURO płatny na miejscu. Wypożyczenie sprzętu na czas wyjazdu. Napiwki dla obsługi centrum nurkowego w Marsa Alam. Możliwość zakupienia ubezpieczenia nurkowego na wyjazd u Nas lub kupno we własnym zakresie. W trakcie kursu ubezpieczenie w cenie.