Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Kaja

Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka. Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.
Instruktorem Nauki Pływania jestem od 2012 roku. Kocham wodę i uwielbiam pomagać ludziom, którzy zwracają się do mnie w potrzebie

Jako instruktor nurkowania PADI działam od 2015 roku. Staram się zarażać ludzi miłością do wody. Lubię pracować w zespole. Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Email: kaja@zyfia.pl
Telefon: 536 531 518
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Kurs zaawansowany SSI Advance Adventurer

Kategoria: 
Kursy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 7 stycznia 2020
Data wyjazdu:
17.01.2020 Godzina 17:00
Miejsce:
Wolska 68/72 Warszawa
Wolne miejsca:
Dostępny
Cena:
1 150 PLN
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

Koszt: 1 150 PLN
Cena zawiera:
* kompletny sprzęt nurkowy na czas kursu (oprócz ABC),
* rejestracje z opłatą certyfikacyjną
* materiały szkoleniowe

 • Szczegółowe informacje
 • Zdobyłeś certyfikat Open Water Diver i dołączyłeś do globalnej społeczności nurków z pasją. Jeśli nie jesteś pewien następnego kroku w podróży, program Advanced Adventurer da Ci odpowiedź. Wybierz pięć Specjalizacji SSI, które Cię interesują, takich jak nurkowanie z łodzi, nawigacja, Nitrox, doskonała pływalność, a nawet nurkowanie w suchym skafandrze i nurkowanie nocne! Po wybraniu pięciu programów należy przeczytać powiązane materiały dla kursantów, aby uzyskać dogłębną wiedzę na temat technik i doświadczeń wymaganych dla każdego programu. Twój Profesionalista SSI przeprowadzi następnie odprawę przed nurkowaniem i nurkowanie w wodzie dla każdego wybranego programu.
 • Należy wybrać 5 specjalizacji:
  -nurkowanie z łodzi
  -nurkowanie głębokie
  -nurkowanie w suchym skafandrze
  -EAN nitrox
  -nawigacja
  -nocne
  -doskonała pływalność
  -nurkowanie ze skuterem
  -fotografia podwodna
  -poszukiwanie i wydobywanie
  -nurkowanie wrakowe
  i wiele innych.
 • Celem programu Advanced Adventurer jest po prostu zapewnienie ci doświadczenia z szeroką gamą programów Specjalizacji SSI. Zapewnia wprowadzenie do niezbędnego sprzętu, umiejętności, wiedzy i doświadczenia wymaganego do uzyskania certyfikatu w jednym lub kilku programach Specjalizacji SSI, którymi jesteś zainteresowany. Jeśli później zdecydujesz się ukończyć co najmniej jeden program Specjalizacji, każde nurkowanie typu Adventure, które ukończyłeś, liczy się jako pierwsze nurkowanie w ramach tego programu i musisz tylko ukończyć wymagane wykłady teoretyczne i pozostałe nurkowania
 • Warunkiem przystąpienia do kursu jest ukończenie kursu OWD.
  Ukończone 15lat.
 • Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z nami 🙂