Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Urodziny na basenie połączone z nurkowaniem – Zyfia.
Urodzinowa impreza na basenie nurkowanie Warszawa
Nurkowanie na basenie

Każde dziecko marzy o wyjątkowej imprezie urodzinowej. Młodsze dzieciaki mają takie przyjęcia w sali zabaw z piłeczkami, zjeżdżalniami, drabinkami do wspinania. Fajny pomysł. Niestety gdy są starsze już nie jest dla nich atrakcją przyjęcie wśród piłeczek czy na zjeżdżalni i co wtedy? Niedawno byłam w podobnej sytuacji jak i gdzie zorganizować urodziny mojego syna dla koleżanek i kolegów prawie nastolatków ? Ścianka wspinaczkowa, a może kino, niestety żadna z moich sugestii nie została entuzjastycznie przyjęta. Z pomocą przyszła mi pewna dziewczynka, która podsunęła mi pomysł. Zabawa na basenie? Pomyślałam czemu nie.

Może tak zorganizować tam nurkowanie 🙂

W naszej kadrze mamy wspaniałych instruktorów nurkowania, którzy z uśmiechem chętnie zarażają swoją pasją i miłością do nurkowania. Tak oto powstał pomysł, który został zaakceptowany z radością i uśmiechem. Trzeba było wprowadzić go w życie. Postanowiliśmy zakupić jakieś fajne i kolorowe zabawki basenowe (żółwie, rekiny, ośmiornice, kółeczka). Goście, którzy przyszli na urodziny wiedzieli, że zabawa będzie na basenie. Nie wiedzieli, że będą nurkować jaka była radość i uśmiech na twarzy dzieci jak się o tym dowiedziały.

Dzieci cały czas zadawały pytania, jak to będzie wyglądało czy mogą być pierwsi? Niektóre się chwaliły jak za granicą snurkowali z ABC czyli maska, rurka, płetwy i oglądali piękny podwodny świat. Niektórzy widzieli żółwie inni delfiny i oczywiście piękne kolorowe rybki. Nagle te nastolatki zamieniły się w dzieci, które nie mogły nadążyć z opowiadaniem własnych doświadczeń ze snurkowania. Jednak pływanie po powierzchni to nie to samo co nurkowanie. Różni się gdyż tutaj dostali cały sprzęt. Butla, maska, rurka, płetwy, automat do oddychania pod wodą, jacket to było coś nowego. Tego dnia mogli się poczuć jak prawdziwi nurkowie. Nasi instruktorzy byli zaskoczeni jak dobrze dzieci radzili sobie pod wodą po krótkim szkoleniu. W końcu oddychali pod wodą jednocześnie pływając i zbierając różne „zwierzątka” z pod wody. Śmiech i radość towarzyszyła nam przez cały czas trwania imprezy urodzinowo – basenowej. Goście nie chętnie chcieli się rozstać z nurkowaniem na basenie i dobrą zabawą.

Oczywiście jak to zawsze bywa przy takich okazjach był poczęstunek po nurkowaniu, jednak zamiast tortu urodzinowego była pizza urodzinowa:) Zadowolenie, uśmiech i radość dzieci była tak duża, powiedziały że to były najfajniejsze urodziny na jakich kiedykolwiek byli. Bardzo nas to ucieszyło. Pomysł okazał się bardzo trafiony.

Jeśli chcielibyście zorganizować dla swoich pociech taką imprezę. Piszcie, dzwońcie do nas Zyfia – my jesteśmy do waszej dyspozycji i chętnie zorganizujemy taką niespodziankę urodzinową. Jedyny warunek jaki muszą dzieci spełnić to muszą mieć ukończone 8 lat i oczywiście dobry humor:)

Fotorelacja z tej imprezy poniżej.

Email:
Telefon:
Kaja

Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka. Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.
Instruktorem Nauki Pływania jestem od 2012 roku. Kocham wodę i uwielbiam pomagać ludziom, którzy zwracają się do mnie w potrzebie

Jako instruktor nurkowania PADI działam od 2015 roku. Staram się zarażać ludzi miłością do wody. Lubię pracować w zespole. Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Email: kaja@zyfia.pl
Telefon: 536 531 518
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Kurs zaawansowany SSI Advance Adventurer

Kategoria: 
Kursy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 7 stycznia 2020
Data wyjazdu:
17.01.2020 Godzina 17:00
Miejsce:
Wolska 68/72 Warszawa
Wolne miejsca:
Dostępny
Cena:
1 150 PLN
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

Koszt: 1 150 PLN
Cena zawiera:
* kompletny sprzęt nurkowy na czas kursu (oprócz ABC),
* rejestracje z opłatą certyfikacyjną
* materiały szkoleniowe

 • Szczegółowe informacje
 • Zdobyłeś certyfikat Open Water Diver i dołączyłeś do globalnej społeczności nurków z pasją. Jeśli nie jesteś pewien następnego kroku w podróży, program Advanced Adventurer da Ci odpowiedź. Wybierz pięć Specjalizacji SSI, które Cię interesują, takich jak nurkowanie z łodzi, nawigacja, Nitrox, doskonała pływalność, a nawet nurkowanie w suchym skafandrze i nurkowanie nocne! Po wybraniu pięciu programów należy przeczytać powiązane materiały dla kursantów, aby uzyskać dogłębną wiedzę na temat technik i doświadczeń wymaganych dla każdego programu. Twój Profesionalista SSI przeprowadzi następnie odprawę przed nurkowaniem i nurkowanie w wodzie dla każdego wybranego programu.
 • Należy wybrać 5 specjalizacji:
  -nurkowanie z łodzi
  -nurkowanie głębokie
  -nurkowanie w suchym skafandrze
  -EAN nitrox
  -nawigacja
  -nocne
  -doskonała pływalność
  -nurkowanie ze skuterem
  -fotografia podwodna
  -poszukiwanie i wydobywanie
  -nurkowanie wrakowe
  i wiele innych.
 • Celem programu Advanced Adventurer jest po prostu zapewnienie ci doświadczenia z szeroką gamą programów Specjalizacji SSI. Zapewnia wprowadzenie do niezbędnego sprzętu, umiejętności, wiedzy i doświadczenia wymaganego do uzyskania certyfikatu w jednym lub kilku programach Specjalizacji SSI, którymi jesteś zainteresowany. Jeśli później zdecydujesz się ukończyć co najmniej jeden program Specjalizacji, każde nurkowanie typu Adventure, które ukończyłeś, liczy się jako pierwsze nurkowanie w ramach tego programu i musisz tylko ukończyć wymagane wykłady teoretyczne i pozostałe nurkowania
 • Warunkiem przystąpienia do kursu jest ukończenie kursu OWD.
  Ukończone 15lat.
 • Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z nami 🙂