Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Kaja

Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka. Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.
Instruktorem Nauki Pływania jestem od 2012 roku. Kocham wodę i uwielbiam pomagać ludziom, którzy zwracają się do mnie w potrzebie

Jako instruktor nurkowania PADI działam od 2015 roku. Staram się zarażać ludzi miłością do wody. Lubię pracować w zespole. Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Email: kaja@zyfia.pl
Telefon: 536 531 518
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Kurs pierwszej pomocy

Kategoria: 
Kursy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 7 stycznia 2020
Data wyjazdu:
17.01.2020 Godzina: 17:00
Miejsce:
Wolska 68/72 CN Zyfia
Wolne miejsca:
Cena:
450PLN
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

KURS Pierwsza pomoc przedmedyczna
Koszt: 450 zł (koszt z certyfikatem)

Kurs obejmuje 2 spotkania (wykłady i ćwiczenia praktyczne)
Intensywny kursu pierwszej pomocy przedmedycznej, dostarczający praktycznej wiedzy, jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia (osoby dorosłej lub dziecka). To wiedza, która może stać się przydatna w wielu niespodziewanych sytuacjach życia codziennego.


Cena zawiera:
• wykłady teoretyczne,
• zajęcia praktyczne,


_____________
Zasady płatności
Przed pierwszymi zajęciami prosimy o wpłatę 200 zł, pozostałą kwotę należy dopłacić w dniu rozpoczęcia kursu. Możliwa jest również płatność od razu za cały kurs.
Dostępne formy płatności karta lub gotówka na miejscu lub przelew na konto mBank 34 1140 2004 0000 3602 7825 5306
W tytule proszę podać imię i nazwisko kursanta oraz nazwę kursu.