KURS PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA 💖💖💖 - ZYFIA
Nasi nurkowie

Ola Instruktor Padi

Nurkowanie jest moją pasją, uwielbiam szkolić i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nurkowym. Jestem instruktorem z empatią, zabieram pod wodę i pokazuje podwodny świat, tym którzy maja lęk przed wodą. Cierpliwość i uśmiech to moje motto podczas szkoleń nurkowych.

Email: ola@zyfia.pl
Telefon: +48 792 531 518

Artur Staff instruktor Padi

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: +48 791 531 518

Justyna Lorenc Divemaster Padi

Do nurkowania namówiła mnie córka, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Już po pierwszych nurkowaniach wiedziałam, że chcę lepiej poznać podwodny świat i poszerzać moje umiejętności i kwalifikacje nurkowe. Jako divemaster z radością przekazuję moją pasję innym, którzy tak jak ja są zafascynowani tym, co dzieje się pod powierzchnią – w zimnych i tych cieplejszych wodach. 

Email:
Telefon:

Piotr Madoń Divemaster Padi

Jako dziecko, przeczytałem że wody naszej planety są równie niezbadane jak kosmos a ponieważ nie lubię latać, zszedłem pod wodę…. i tak już pozostało, zakochałem się i niech ta miłość trwa wiecznie. Uważam że każdy powinien spróbować nurkowania, nie każdy je pokocha, wielu polubi ale nieliczni uzależnią się od tego – postaramy się pokazywać wam, jak bezpiecznie się uzależnić.

Email:
Telefon:

Co nas wyróżnia:

 • indywidualne podejście do każdego kursanta
 • pokłady cierpliwości
 • dużo pozytywnej energii
 • nurkowanie jest naszą pasją
 • uwielbiamy szkolić i zarażać innych naszą pasją
 • pomagamy spełniać marzenia o nurkowaniu
Email: sklep@zyfia.pl
Telefon: + 48 536 531 518

KURS PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA 💖💖💖

Kategoria: 
Kursy
 | Autor:
 artur 
| Data wpisu: 14 września 2021
Data wyjazdu:
Do ustalenia
Miejsce:
Warszawa
Wolne miejsca:
Cena:
150 PLN
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom oraz osobom przybywającym na terenie zakładu.
Szkolenie pierwszej pomocy dla firm jest najlepszym rozwiązaniem, aby przeszkolić pracowników do pomocy poszkodowanej osobie pierwszej pomocy oraz zachowywania się w sytuacjach kryzysowych.

Każdy człowiek powinien umieć wykonać przynajmniej podstawowe czynności ratunkowe.

Nigdy nie wiadomo, kiedy przydarzy się jakiś wypadek lub sytuacja wymagająca natychmiastowego działania.
Tylko minuty.

To, co wydarzy się w tym czasie, ma decydujące znaczenie dla osoby w stanie nagłego zatrzymania krążenia. Bo kiedy serce przestanie bić, w kilka chwil zatrzymają się kolejne narządy. A tego nie da się już cofnąć.

Statystyki wskazują, że NZK przeżywa tylko sześć osób na 100. Chyba że udzieli się im pierwszej pomocy.

Kursy pierwszej pomocy i AED powinni przejść zwłaszcza pracownicy:

 • Transportu publicznego
 • Firm i instytucji publicznych
 • Obsługi lokali gastronomicznych i hoteli
 • Oświaty
 • Dworców kolejowych i autobusowych
 • Obsługa Galerii Handlowych


Szkolenie pierwszej pomocy dla firm obejmuje aspekty, z którymi każdy może się spotkać np. opatrywanie ran i stłuczeń, po których każdy uczestnik będzie wiedział jak dokonać oceny stanu poszkodowanego, jak wykonywać resuscytację, czy jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej, a także obsługę automatycznego defibrylatora AED – zwłaszcza jeżeli taki defibrylator znajduje się na terenie zakładu

Program kursu:


Kurs obejmuje 1 spotkanie (wykłady i ćwiczenia praktyczne) Intensywny kursu pierwszej pomocy przedmedycznej, dostarczający praktycznej wiedzy, jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia (osoby dorosłej lub dziecka). To wiedza, która może stać się przydatna w wielu nieoczekiwanych sytuacjach życia codziennego.


Organizowane przez naszą firmę szkolenia pierwszej pomocy dla firm mają dynamiczną formułę. Dzięki dużej ilości ćwiczeń uczestnicy zajęć praktycznych z pierwszej pomocy poczują się pewnie w obliczu zagrożeń wynikających z codziennej pracy, a także podczas udzielania pomocy. Każdorazowo program wykładów i treningów dobieramy ściśle do potrzeb klienta.

Zajęcia prowadzone są etapowo, po każdym temacie teoretycznym następuje część praktyczna, w której uczestnicy kursu mają możliwość sprawdzenia się w treningu na fantomie. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje imienne zaświadczenie o jego ukończeniu.


Każdy z nas może być świadkiem wypadku lub jego mniej poszkodowanym uczestnikiem. Od tego, jak szybko zostanie
udzielona pierwsza pomoc, może zależeć życie lub zdrowie rannych. Czas, jaki upływa od zdarzenia do przybycia na miejsce fachowej pomocy lub dostarczenia poszkodowanych do placówki medycznej jest bezcenny.
Pierwsza pomoc przedmedyczna polega na rozeznaniu sytuacji i określeniu, kto wymaga opieki i działań w pierwszej kolejności. Nie zawsze jest to osoba, która najgłośniej krzyczy, a czasami ta, która jest nieprzytomna. Jak rozpoznać stan rannych, na co zwracać uwagę, czy i kiedy można poruszyć np. ofiarę wypadku samochodowego?


Taką wiedzę można zdobyć na kursie praktycznym. Informacje zebrane podczas oceny sytuacji i przekazane dyspozytorowi pogotowia są na wagę złota. Na miejsce wypadku zostanie wysłana odpowiednia liczba karetek. Zespół, który przyjedzie, będzie miał przygotowany niezbędny sprzęt.


Pierwsza pomoc przedmedyczna jest czynnością praktyczną. W sytuacji stresowej to nie informacje przeczytane w różnych poradnikach okażą się najwartościowsze, choć oczywiście nie zaszkodzą. Konieczne jest przede wszystkim sprawne działanie na zasadzie odruchu, który wypracować można bezbłędnie podczas szkolenia z instruktorem.


Miejsce kursu pierwsza pomoc dla firm:

• Szkolenia odbywają się w miejscu wskazanym przez organizatora lub w siedzibie naszej firmy w Warszawie na ulicy Wolskiej 68/72

• Czas trwania: kursu 3–4 godziny.

• Koszt 150 złotych