Kolorowe płetwy w plecaku noszę. Kolorowa maska też znajdzie się........ - ZYFIA
Nasi nurkowie

Ola Instruktor Padi

Nurkowanie jest moją pasją, uwielbiam szkolić i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nurkowym. Jestem instruktorem z empatią, zabieram pod wodę i pokazuje podwodny świat, tym którzy maja lęk przed wodą. Cierpliwość i uśmiech to moje motto podczas szkoleń nurkowych.

Email: ola@zyfia.pl
Telefon: +48 792 531 518

Artur Staff instruktor Padi

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: +48 791 531 518

Justyna Lorenc Divemaster Padi

Do nurkowania namówiła mnie córka, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Już po pierwszych nurkowaniach wiedziałam, że chcę lepiej poznać podwodny świat i poszerzać moje umiejętności i kwalifikacje nurkowe. Jako divemaster z radością przekazuję moją pasję innym, którzy tak jak ja są zafascynowani tym, co dzieje się pod powierzchnią – w zimnych i tych cieplejszych wodach. 

Email:
Telefon:

Piotr Madoń Divemaster Padi

Jako dziecko, przeczytałem że wody naszej planety są równie niezbadane jak kosmos a ponieważ nie lubię latać, zszedłem pod wodę…. i tak już pozostało, zakochałem się i niech ta miłość trwa wiecznie. Uważam że każdy powinien spróbować nurkowania, nie każdy je pokocha, wielu polubi ale nieliczni uzależnią się od tego – postaramy się pokazywać wam, jak bezpiecznie się uzależnić.

Email:
Telefon:

Co nas wyróżnia:

  • indywidualne podejście do każdego kursanta
  • pokłady cierpliwości
  • dużo pozytywnej energii
  • nurkowanie jest naszą pasją
  • uwielbiamy szkolić i zarażać innych naszą pasją
  • pomagamy spełniać marzenia o nurkowaniu
Email: sklep@zyfia.pl
Telefon: + 48 536 531 518

Kolorowe płetwy w plecaku noszę. Kolorowa maska też znajdzie się……..

Kategoria: 
Blog
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 15 października 2019

Świat nurkowy w Polsce wygląda troszkę smutno. Większość płetwonurków wygląda jak komandosi z NavySeal albo Formozy. Świat w rzeczywistości wygląda inaczej . Wielu producentów na rynek wschodni i azjatycki wprowadza coraz częściej kolory pastelowe.

Czy do nas też to trafi ? Tak już w naszych sklepach pojawiają się kolorowe pianki, maski, płetwy. Producenci skrzydeł też zauważyli potencjał i idą w tym kierunku. Świat mody jest wielobarwny i zróżnicowany . U nas moda dopiero puka do drzwi. W obecnym czasie można pokusić się o kolory „odblaskowe” limonka, pomarańcz, róż. Ale brakuje jeszcze fuksji, morskiego, ecri. Świat się zmienia. Sprzęt się zmienia. Kolory zaczynają być widoczne.

Obraz komandosa powoli się zaciera.

Kupujmy kolorowy sprzęt . Pianki, płetwy, maski, suchary. Będzie piękniej na nurkowiskach. Wystarczy spojżeć na naszą piękną złotą jesień.

Pięknych nurkowań wszystkim życzy ekipa ZYFIA.