Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Kamery Paralenz oficjalnie u nas!

Kategoria: 
Blog
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 6 listopada 2019

Paralenz jest firmą stworzoną przez nurków. Ich oficjalne motto to „Made by divers, for divers” (Stworzone przez nurków, dla nurków). Każdy produkt stworzony przez nich jest na bieżąco testowany przez nurków z całego świata którzy dzielą się swoimi opiniami dzięki czemu produkty tej firmy są prawie doskonałe.

Sama kamera cechuje się wodoodpornością do 250m co jest naprawdę zaskakującym i niewiarygodnym parametrem. Nagrywanie filmów jest możliwe w każdej rozdzielczości od 720p po 4k. Kamera ta posiada funkcję automatycznego dobierania kolorów i dobierania balansu bieli pod wodą tak, aby wszystko było dobrze widoczne.

Rozmiar tego sprzętu można porównać do małej latarki, a waży tyle co przeciętny smartfon. Bateria starcza na około 2-3 godziny, zależy w jakiej rozdzielczości nagrywamy materiał. Użytkowanie kamery jest możliwe w temperaturze -10°C aż do nawet 85°C. Posiada również wbudowany mikrofon i port USB 2.0 typu C (z możliwością szybkiego ładowania). Całość jest wykonana z aluminium wysokiej jakości z tytanowymi śrubami.

Cena regularna wynosi 3195PLN. W ramach przedsprzedaży oferujemy promocyjną cenę TYLKO 2495PLN. Promocja obejmuje tylko 10 sztuk. Realizacja zamówienia w 2 tygodnie od daty zakupu.