Kamery Paralenz oficjalnie u nas! - ZYFIA
Nasi nurkowie

Ola Instruktor Padi

Nurkowanie jest moją pasją, uwielbiam szkolić i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nurkowym. Jestem instruktorem z empatią, zabieram pod wodę i pokazuje podwodny świat, tym którzy maja lęk przed wodą. Cierpliwość i uśmiech to moje motto podczas szkoleń nurkowych.

Email: ola@zyfia.pl
Telefon: +48 792 531 518

Artur Staff instruktor Padi

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: +48 791 531 518

Justyna Lorenc Divemaster Padi

Do nurkowania namówiła mnie córka, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Już po pierwszych nurkowaniach wiedziałam, że chcę lepiej poznać podwodny świat i poszerzać moje umiejętności i kwalifikacje nurkowe. Jako divemaster z radością przekazuję moją pasję innym, którzy tak jak ja są zafascynowani tym, co dzieje się pod powierzchnią – w zimnych i tych cieplejszych wodach. 

Email:
Telefon:

Piotr Madoń Divemaster Padi

Jako dziecko, przeczytałem że wody naszej planety są równie niezbadane jak kosmos a ponieważ nie lubię latać, zszedłem pod wodę…. i tak już pozostało, zakochałem się i niech ta miłość trwa wiecznie. Uważam że każdy powinien spróbować nurkowania, nie każdy je pokocha, wielu polubi ale nieliczni uzależnią się od tego – postaramy się pokazywać wam, jak bezpiecznie się uzależnić.

Email:
Telefon:

Co nas wyróżnia:

  • indywidualne podejście do każdego kursanta
  • pokłady cierpliwości
  • dużo pozytywnej energii
  • nurkowanie jest naszą pasją
  • uwielbiamy szkolić i zarażać innych naszą pasją
  • pomagamy spełniać marzenia o nurkowaniu
Email: sklep@zyfia.pl
Telefon: + 48 536 531 518

Kamery Paralenz oficjalnie u nas!

Kategoria: 
Blog
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 6 listopada 2019

Paralenz jest firmą stworzoną przez nurków. Ich oficjalne motto to „Made by divers, for divers” (Stworzone przez nurków, dla nurków). Każdy produkt stworzony przez nich jest na bieżąco testowany przez nurków z całego świata którzy dzielą się swoimi opiniami dzięki czemu produkty tej firmy są prawie doskonałe.

Sama kamera cechuje się wodoodpornością do 250m co jest naprawdę zaskakującym i niewiarygodnym parametrem. Nagrywanie filmów jest możliwe w każdej rozdzielczości od 720p po 4k. Kamera ta posiada funkcję automatycznego dobierania kolorów i dobierania balansu bieli pod wodą tak, aby wszystko było dobrze widoczne.

Rozmiar tego sprzętu można porównać do małej latarki, a waży tyle co przeciętny smartfon. Bateria starcza na około 2-3 godziny, zależy w jakiej rozdzielczości nagrywamy materiał. Użytkowanie kamery jest możliwe w temperaturze -10°C aż do nawet 85°C. Posiada również wbudowany mikrofon i port USB 2.0 typu C (z możliwością szybkiego ładowania). Całość jest wykonana z aluminium wysokiej jakości z tytanowymi śrubami.

Cena regularna wynosi 3195PLN. W ramach przedsprzedaży oferujemy promocyjną cenę TYLKO 2495PLN. Promocja obejmuje tylko 10 sztuk. Realizacja zamówienia w 2 tygodnie od daty zakupu.