Kamery Paralenz oficjalnie u nas!

Strona Główna / Blog / Courses Detail

Paralenz jest firmą stworzoną przez nurków. Ich oficjalne motto to „Made by divers, for divers” (Stworzone przez nurków, dla nurków). Każdy produkt stworzony przez nich jest na bieżąco testowany przez nurków z całego świata którzy dzielą się swoimi opiniami dzięki czemu produkty tej firmy są prawie doskonałe.

Sama kamera cechuje się wodoodpornością do 250m co jest naprawdę zaskakującym i niewiarygodnym parametrem. Nagrywanie filmów jest możliwe w każdej rozdzielczości od 720p po 4k. Kamera ta posiada funkcję automatycznego dobierania kolorów i dobierania balansu bieli pod wodą tak, aby wszystko było dobrze widoczne.

Rozmiar tego sprzętu można porównać do małej latarki, a waży tyle co przeciętny smartfon. Bateria starcza na około 2-3 godziny, zależy w jakiej rozdzielczości nagrywamy materiał. Użytkowanie kamery jest możliwe w temperaturze -10°C aż do nawet 85°C. Posiada również wbudowany mikrofon i port USB 2.0 typu C (z możliwością szybkiego ładowania). Całość jest wykonana z aluminium wysokiej jakości z tytanowymi śrubami.

Cena regularna wynosi 3195PLN. W ramach przedsprzedaży oferujemy promocyjną cenę TYLKO 2495PLN. Promocja obejmuje tylko 10 sztuk. Realizacja zamówienia w 2 tygodnie od daty zakupu.

CENTRUM NURKOWE ZYFIA

Prowadzimy kursy nurkowe i szkolenia dla dzieci i dorosłych. Naszym głównym celem jest dobra zabawa i bezpieczeństwo podczas zajęć szkolimy w Padi SSI