Jezioro Świętajno (Narty) 4-5.07 - ZYFIA
Nasi nurkowie

Ola Instruktor Padi

Nurkowanie jest moją pasją, uwielbiam szkolić i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nurkowym. Jestem instruktorem z empatią, zabieram pod wodę i pokazuje podwodny świat, tym którzy maja lęk przed wodą. Cierpliwość i uśmiech to moje motto podczas szkoleń nurkowych.

Email: ola@zyfia.pl
Telefon: +48 792 531 518

Artur Staff instruktor Padi

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: +48 791 531 518

Co nas wyróżnia:

  • indywidualne podejście do każdego kursanta
  • pokłady cierpliwości
  • dużo pozytywnej energii
  • nurkowanie jest naszą pasją
  • uwielbiamy szkolić i zarażać innych naszą pasją
  • pomagamy spełniać marzenia o nurkowaniu
Email: sklep@zyfia.pl
Telefon: + 48 536 531 518

Jezioro Świętajno (Narty) 4-5.07

Kategoria: 
Blog
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 6 lipca 2020

Kolejny weekend pełen przygód i wrażeń tym razem w bazie nurkowej Narty. Znajduje się ona w okolicy Szczytna. Cechuje się głównie ciepłą temperaturą w okresie letnim, utrzymującą się nawet przez cały rok. Jest obfite w różnego rodzaju roślinność, ryby i czystość przez co jest bardzo przejrzyste. Idealne miejsce na zaliczenie kursów OWD i AOWD, jak również pierwszą przygodę ze skafandrem suchym. W najbliższą sobotę tj. 11 lipca planujemy następny wyjazd. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe. Gwarantujemy sprzęt, dużo przygód, świetną atmosferę i sympatyczną ekipę.