Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Kaja

Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka. Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.
Instruktorem Nauki Pływania jestem od 2012 roku. Kocham wodę i uwielbiam pomagać ludziom, którzy zwracają się do mnie w potrzebie

Jako instruktor nurkowania PADI działam od 2015 roku. Staram się zarażać ludzi miłością do wody. Lubię pracować w zespole. Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Email: kaja@zyfia.pl
Telefon: 536 531 518
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Hańcza 30.08 – 1.09

Kategoria: 
Blog
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 3 września 2019

W ostatni weekend pojechaliśmy zanurkować w Hańczy. Tak jak już pisałem, jest to jedno z najczystszych jezior w Polsce, które zalicza się do 1 klasy czystości. Widoczność sięga około 5 – 6 metrów, co jest naprawdę dobrym wynikiem jeśli chodzi o polskie jeziora. Hańcza jest pięknym miejscem nie tylko dla nurków, osoby, które nie nurkują też się nie nudziły las który otacza jezioro, można pływać kajakiem.

Wszystkim którzy byli z nami dziękujemy za super zabawę i za czas spędzony z nami. Zdjęcia oddają najlepiej jak było fajnie. Kolejne nurkowanie już niedługo. Zapraszamy wszystkich serdecznie na nasze kolejne wyprawy nurkowe:)