DISCOVERY SCUBA DIVING PADI na DEEPSPOT - próbne zajęcia nurkowe dla Ciebie lub jako wyjątkowy prezent dla osoby którą obdarujesz.🤿💦 - ZYFIA
Nasi nurkowie

Ola Instruktor Padi

Nurkowanie jest moją pasją, uwielbiam szkolić i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nurkowym. Jestem instruktorem z empatią, zabieram pod wodę i pokazuje podwodny świat, tym którzy maja lęk przed wodą. Cierpliwość i uśmiech to moje motto podczas szkoleń nurkowych.

Email: ola@zyfia.pl
Telefon: +48 792 531 518

Artur Staff instruktor Padi

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: +48 791 531 518

Justyna Lorenc Divemaster Padi

Do nurkowania namówiła mnie córka, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Już po pierwszych nurkowaniach wiedziałam, że chcę lepiej poznać podwodny świat i poszerzać moje umiejętności i kwalifikacje nurkowe. Jako divemaster z radością przekazuję moją pasję innym, którzy tak jak ja są zafascynowani tym, co dzieje się pod powierzchnią – w zimnych i tych cieplejszych wodach. 

Email:
Telefon:

Piotr Madoń Divemaster Padi

Jako dziecko, przeczytałem że wody naszej planety są równie niezbadane jak kosmos a ponieważ nie lubię latać, zszedłem pod wodę…. i tak już pozostało, zakochałem się i niech ta miłość trwa wiecznie. Uważam że każdy powinien spróbować nurkowania, nie każdy je pokocha, wielu polubi ale nieliczni uzależnią się od tego – postaramy się pokazywać wam, jak bezpiecznie się uzależnić.

Email:
Telefon:

Co nas wyróżnia:

  • indywidualne podejście do każdego kursanta
  • pokłady cierpliwości
  • dużo pozytywnej energii
  • nurkowanie jest naszą pasją
  • uwielbiamy szkolić i zarażać innych naszą pasją
  • pomagamy spełniać marzenia o nurkowaniu
Email: sklep@zyfia.pl
Telefon: + 48 536 531 518

DISCOVERY SCUBA DIVING PADI na DEEPSPOT – próbne zajęcia nurkowe dla Ciebie lub jako wyjątkowy prezent dla osoby którą obdarujesz.🤿💦

Kategoria: 
Kursy
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 21 lipca 2021
Data wyjazdu:
DO UZGODNIENIA
Miejsce:
DEEPSPOT MSZCZONÓW
Wolne miejsca:
Cena:
350 PLN
Imię:
Nazwisko:
Nr tel:
Email:
Wiek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisania mnie na wydarzenie.

Z nami możesz zobaczyć czy coś takiego jak nurkowanie jest dla Ciebie, lub jako prezent dla kogoś bez ponoszenia kosztu kursu nurkowania!

DISCOVERY SCUBA DIVING DEEPSPOT

Serdecznie zapraszamy na DISCOVERY SCUBA DIVING w najgłębszym symulatorze nurkowań w DEEPSPOT w Mszczonowie. Chesz przeżyć nie zapomnianą podwodną przygodę lub podarować komuś taki prezent Możesz się zgłosić osobiście, telefonicznie lub mailowo, czekamy na Twoje zgłoszenie zadzwoń już dziś i umów się 🤿

Koszt: 350 PLN

Cena zawiera:

• zajęcia teoretyczne i basenowe,
• wstępy na basen,
• sprzęt nurkowy na czas zajęć.

Bez zobowiązań:

Jak to potoczy się dalej TY decydujesz – może to być jednorazowa przygoda, a może pasja na całe życie. Miło nam będzie, jeśli będziecie chcieli z nami kontynuować swoją podwodną przygodę.

Wymagania wstępne:

  • ukończone 10 lat
  • dobry stan zdrowia

Zapisy:

ola@zyfia.pl ☎️ 792 531 518

artur@zyfia.pl ☎️ 791 531 518