Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Kaja

Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka. Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.
Instruktorem Nauki Pływania jestem od 2012 roku. Kocham wodę i uwielbiam pomagać ludziom, którzy zwracają się do mnie w potrzebie

Jako instruktor nurkowania PADI działam od 2015 roku. Staram się zarażać ludzi miłością do wody. Lubię pracować w zespole. Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Email: kaja@zyfia.pl
Telefon: 536 531 518
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Czym jest podstawowy kurs nurkowania PADI OWD?

Kategoria: 
Blog
 | Autor:
 artur 
| Data wpisu: 6 sierpnia 2019

Wszystkie szkoły nurkowe, diveclub’y, centra nurkowe piszą o teorii, praktyce i egzaminach. W szkole nurkowej Zyfia jest inaczej:

Zajęcia teoretyczne czyli wiedza jaką potrzebujecie do bezpiecznego nurkowania. Trochę fizyki, biologii, matematyki – to co mieliście w szkole podstawowej .

Zajęcia praktyczne to nic innego jak pływanie, oddychanie, pływanie i tak w kółko. Dodatkowo wykonacie kilka ćwiczeń które pozwolą się wam poczuć czasami jak w kosmosie – istne szaleństwa na basenie , dużo zabawy i śmiechu

Egzaminy, czyli powtórka ćwiczeń z basenu i teorii z wykładów. Dodatkowo sesje foto. Nie zapomnijcie o luźnym ubraniu bo będzie czas na grilla i wieczorne opowieści o waszych przygodach. A kto powiedział że ma być stereotypowo??? To jest zabawa …

Masz więcej pytań ? Czekamy na nie! Nasz dane kontaktowe są na dole strony 🙂