Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Czym jest podstawowy kurs nurkowania SSI OWD?

Kategoria: 
Blog
 | Autor:
 artur 
| Data wpisu: 6 sierpnia 2019

Wszystkie szkoły nurkowe, diveclub’y, centra nurkowe piszą o teorii, praktyce i egzaminach. W szkole nurkowej Zyfia jest inaczej:

Zajęcia teoretyczne czyli wiedza jaką potrzebujecie do bezpiecznego nurkowania. Trochę fizyki, biologii, matematyki – to co mieliście w szkole podstawowej .

Zajęcia praktyczne to nic innego jak pływanie, oddychanie, pływanie i tak w kółko. Dodatkowo wykonacie kilka ćwiczeń które pozwolą się wam poczuć czasami jak w kosmosie – istne szaleństwa na basenie , dużo zabawy i śmiechu

Egzaminy, czyli powtórka ćwiczeń z basenu i teorii z wykładów. Dodatkowo sesje foto. Nie zapomnijcie o luźnym ubraniu bo będzie czas na grilla i wieczorne opowieści o waszych przygodach. A kto powiedział że ma być stereotypowo??? To jest zabawa …

Masz więcej pytań ? Czekamy na nie! Nasz dane kontaktowe są na dole strony 🙂