Zyfia - szkoła, centrum nurkowania Warszawa
Nasi nurkowie
Artur

Swoją przygodę z nurkowaniem zacząłem 2015 roku gdy byłem na wakacjach w Egipcie. Nurkując zobaczyłem zupełnie inny świat niż ten który mnie otacza. Z bliska widziałem wszystko to czego nie mogłem dostrzec pływając na powierzchni. Zrobiło to na mnie piorunujące wrażenie i wiedziałem, że to będzie moje hobby. Ukończyłem kurs podstawowy OWD ale wiedziałem, że to jeszcze nie to, co chcę osiągnąć. Chciałem iść dalej więc zdawałem dalsze kursy by finalnie osiągnąć stopień instruktora.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją pasją i pokazywać im piękno świata podwodnego. Mam indywidualne podejście do każdego niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy dorosłym.

Email: artur@zyfia.pl
Telefon: 791 531 518

Bezpłatne warsztaty Rescue Diver i pierwsza pomoc!

Kategoria: 
Wydarzenia
 | Autor:
 Artur Piątkowski 
| Data wpisu: 28 września 2020

Rescue Diver

Jak sama nazwa wskazuje, stopień Rescue Diver oznacza ratownika nurkowego, czyli pierwsza pomoc pod wodą, nauka używania sprzętu ratownictwa nurkowego, planowanie bezpiecznego nurkowania i poprawnej reakcji w razie komplikacji.

Pierwsza pomoc

Podstawy pierwszej pomocy tj. masaż serca, sztuczne oddychanie i wzywanie pomocy, każdy z nas zna. Wszyscy uczyliśmy się tego w szkołach, na różnych kursach, wycieczkach bądź wyjazdach. Jako wykwalifikowani instruktorzy pierwszej pomocy posiadamy zaawansowany sprzęt i profesjonalne przeszkolenie ratownicze dzięki któremu wiemy jak korzystać z defibrylatora i sprzętu ratownictwa przedmedycznego.

W ramach BEZPŁATNYCH warsztatów, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia na czym to wszystko polega. Warsztaty odbędą się w czwartek 1 października o godzinie 17:00 w naszym Centrum Nurkowym mieszczącym się przy ulicy Wolskiej 68/72 w Warszawie. Prosimy wszystkich chętnych o wcześniejsze złożenie rezerwacji drogą mailową lub telefoniczną.